Jag ringde till UL! Man kunde köpa på bussen. De kostade tydligen 80:- men han sa att de kostar alltid 80:- från Uppsala till Heby eller tvärtom. De är i dom zonerna man åker. Jag som trodde man bara kunde köpa dom på försäljningställen. Haha,dumburk som jag är.. Hihi,men när man sällan åker buss är de svårt tycker jag. Hihi,tur jag ringde då.... Nu ska jag vidare här. Love
1 kommentar:
tur att man kunde köpa på bussen.. :)
Klart man inte vet när man knappt åker buss, jag hade också ringt..
puss vi ses i morrn
Skicka en kommentar